Aktuality

!!SLEVA NA BOTY - CENA HOŘÍ, BOTY NIKOLI!!

Jen málokdy je dobrou zprávou, když se něco promění na popel. A vidíte už je to tady! 10 % ceny špičkových hasičských bot Fire Fighter Gore II shořelo a vy je můžete nyní získat snáze než dřív. Slevu na zásahovou obuv získáte při objednávce přes e-shop.

Přečíst aktualitu

Dárkový poukaz

Pokud chcete dopřát diabetikům ve vašem okolí revoluční boty, které u nich podpoří nezbytný pohyb, který je díky našim botám opět možný, využijte nabídku našich dárkových poukazů.

Přečíst aktualitu

Recenze Motorrad GTX na serveru Motodenik.cz

„Redaktor serveru Motodeník.cz vyzkoušel naši motorkářskou obuv! I motorkáři musí být obuti do kvalitních bot. Jízda v dešti, bahnu, vedru i zimě pro ně představuje ten nejlepší zátěžový test. Jak naše bota obstála? Přečtěte si, co o naší botě napsal redaktor serveru Motodeník.cz, který ji právě takové zkoušce podrobil.“

Přečíst aktualitu

Karel Šmatlák v rozhlase

Jaké jsou rozdíly mezi normální a diabetickou obuví? A v čem tkví unikátnost diaboty SHAPER? Nejen o těchto tématech hovořil spolumajitel firmy SHAPER Bc. Karel Šmatlák na rozhlasové stanici ČRo Dvojka.

Přečíst aktualitu

Náš odborník v rozhlase

Výběr správné obuvi je pro zdraví nejen našich nohou velmi důležitý. Jak o své nohy správně pečovat? Podle jakých kritérií si boty vybírat? Na tyto a mnoho dalších otázek odpovídala prezidentka České podiatrické společnosti MUDr. Marie Součková, která byla hostem Poradny na rozhlasové stanici ČRo Dvojka.

Přečíst aktualitu