Reference

Prof. MUDr. Milan Kvapil, CSc., MBA

Diaboty SHAPER mohu vřele doporučit všem pacientům s cukrovkou. Unikátní technologie obsažené v této obuvi byly vyvinuty na základě nejnovějších vědeckých poznatků o prevenci syndromu diabetické nohy a správné konstrukci profylaktické obuvi.

Přečíst detail

Hasičský záchranný sbor Česká televize

Pro náš hasičský záchranný sbor jsme hledali kvalitní zásahovou obuv s důrazem na funkčnost a pohodlné obutí. Společnost SHAPER s.r.o. naše očekávání bezezbytku naplnila. Včetně vstřícného a individuálního přístupu například v řešení rozdílných velikostí bot v jednotlivém páru. Můžeme ji vřele doporučit.

Přečíst detail

HZS Spolana a.s.

Dodávka objednaného zboží (hasičská zásahová obuv) byla bez nejmenších problémů a v požadovaném termínu. Změření velikostí obuvi pomocí šablon přímo na HZS hodnotím jako příjemnou změnu oproti předchozím dodavatelům (není problém s botou, která nesedí). Hasiči jsou s obuví spokojeni.

Přečíst detail

HZS KCP, a.s.

Jménem Hasičského záchranného sboru Kongresového centra Praha, a.s., bych rád vyjádřil naprostou spokojenost se zásahovou a pracovní obuví dodanou společností SHAPER s.r.o. Tuto obuv využívají všichni zaměstnanci HZS KCP, a.s., a při výkonu služby je zcela vyhovující.

Přečíst detail